Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Litografie na papíře, 11,5 x 17 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1976, značeno v kameni monogramem J. Z. vpravo dole. Autor viz T 2/738, TD 219, V 5/215, TB 36/466, B 10/921, NEČVU 2/960.